IDCS2512ER102M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDCS2512ER102M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD
Duomenų lapai: IDCS2512ER102M.pdf
  • Pranešimas
IDCS2512ER102M specifikacijos
Dalies numeris IDCS2512ER102M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 1MH 150MA 3.4 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100489 pcs Duomenų lapas IDCS2512ER102M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.115" (2.92mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 1mH Shielded Inductor 150mA 3.4 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 3.4 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 150mA Dabartinis - sodrumas -