IDCS2512ER100M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDCS2512ER100M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 1A 75 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDCS2512ER100M.pdf
  • Pranešimas
IDCS2512ER100M specifikacijos
Dalies numeris IDCS2512ER100M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 10UH 1A 75 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115903 pcs Duomenų lapas IDCS2512ER100M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ekranavimas Shielded Serija IDCS-2512
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.115" (2.92mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 10µH Shielded Inductor 1A 75 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 75 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1A Dabartinis - sodrumas -