IDC2512ER2R2M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDC2512ER2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
Duomenų lapai: IDC2512ER2R2M.pdf
  • Pranešimas
IDC2512ER2R2M specifikacijos
Dalies numeris IDC2512ER2R2M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129457 pcs Duomenų lapas IDC2512ER2R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IDC-2512
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.115" (2.92mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 70 mOhm Max 2512 (6432 Metric) DC rezistorius (DCR) 70 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.4A Dabartinis - sodrumas 2.3A