IDC2512ER151M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IDC2512ER151M
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Duomenų lapai: IDC2512ER151M.pdf
  • Pranešimas
IDC2512ER151M specifikacijos
Dalies numeris IDC2512ER151M Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 139660 pcs Duomenų lapas IDC2512ER151M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IDC-2512
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 150µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.115" (2.92mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2 Ohm Max 2512 (6432 Metric) DC rezistorius (DCR) 2 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 250mA Dabartinis - sodrumas 270mA