CW010R2000KE12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW010R2000KE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 13W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CW010R2000KE12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CW010R2000KE12 specifikacijos
Dalies numeris CW010R2000KE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.2 OHM 13W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93480 pcs Duomenų lapas CW010R2000KE12.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 13W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound