CW010R2000JE73HS
Dale / VishayDale / Vishay
CW010R2000JE73HS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CW010R2000JE73HS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.2 OHM 13W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CW010R2000JE73HS.pdf
  • Pranešimas
CW010R2000JE73HS specifikacijos
Dalies numeris CW010R2000JE73HS Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.2 OHM 13W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72994 pcs Duomenų lapas CW010R2000JE73HS.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Serija CW Atsparumas 200 mOhms
Galia (vatais) 13W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 350°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 200 mOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound