CSC11B014K70GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC11B014K70GPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC11B014K70GPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 10 RES 4.7K OHM 11SIP
Duomenų lapai: CSC11B014K70GPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC11B014K70GPA specifikacijos
Dalies numeris CSC11B014K70GPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 10 RES 4.7K OHM 11SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 51360 pcs Duomenų lapas CSC11B014K70GPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 11-SIP Dydis / Matmenys 1.090" L x 0.098" W (27.69mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 4.7k
"Power Per Element" 250mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 11-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 10 Pins skaičius 11
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm) Išsamus aprašymas 4.7k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 10 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 11-SIP