CSC10B012K20GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10B012K20GPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC10B012K20GPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP
Duomenų lapai: CSC10B012K20GPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC10B012K20GPA specifikacijos
Dalies numeris CSC10B012K20GPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 46646 pcs Duomenų lapas CSC10B012K20GPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 10-SIP Dydis / Matmenys 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 2.2k
"Power Per Element" 250mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 10-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 9 Pins skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.295" (7.50mm) Išsamus aprašymas 2.2k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP