CSC09A0112K0FPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A0112K0FPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC09A0112K0FPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 12K OHM 9SIP
Duomenų lapai: CSC09A0112K0FPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC09A0112K0FPA specifikacijos
Dalies numeris CSC09A0112K0FPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 12K OHM 9SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 47693 pcs Duomenų lapas CSC09A0112K0FPA.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 9-SIP Dydis / Matmenys 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 12k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 9-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 9
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 12k Ohm ±1% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP