CSC09A0110K0FEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC09A0110K0FEK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC09A0110K0FEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP
Duomenų lapai: CSC09A0110K0FEK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CSC09A0110K0FEK specifikacijos
Dalies numeris CSC09A0110K0FEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111028 pcs Duomenų lapas CSC09A0110K0FEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 9-SIP Dydis / Matmenys 0.890" L x 0.098" W (22.61mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 9-SIP Kiti vardai CSC10KY
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 9 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 34 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 10k Ohm ±1% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP Circuit Type Bussed