CRCW251237R4FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW251237R4FKEG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW251237R4FKEG
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 37.4 OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: CRCW251237R4FKEG.pdf
  • Pranešimas
CRCW251237R4FKEG specifikacijos
Dalies numeris CRCW251237R4FKEG Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 37.4 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1523333 pcs Duomenų lapas CRCW251237R4FKEG.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW Atsparumas 37.4 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai 541-37.4AFTR
CRCW2512 100 37R4 1% E67 E3
CRCW251237R4FKEG-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 37.4 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film