CRCW251237R4DKEGP
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW251237R4DKEGP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1W 2512
Duomenų lapai: CRCW251237R4DKEGP.pdf
  • Pranešimas
CRCW251237R4DKEGP specifikacijos
Dalies numeris CRCW251237R4DKEGP Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174573 pcs Duomenų lapas CRCW251237R4DKEGP.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija CRCW-P Atsparumas 37.4 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 37.4 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film