CRCW2010576RFKTF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010576RFKTF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW2010576RFKTF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 576 OHM 1% 3/4W 2010
Duomenų lapai: CRCW2010576RFKTF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CRCW2010576RFKTF specifikacijos
Dalies numeris CRCW2010576RFKTF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 576 OHM 1% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 749589 pcs Duomenų lapas CRCW2010576RFKTF.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW Atsparumas 576 Ohms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai CRCW2010 100 576R 1% R02
CRCW20105760FR02
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 576 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film