CRCW2010576RFKEFHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010576RFKEFHP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW2010576RFKEFHP
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 576 OHM 1% 1W 2010
Duomenų lapai: CRCW2010576RFKEFHP.pdf
  • Pranešimas
CRCW2010576RFKEFHP specifikacijos
Dalies numeris CRCW2010576RFKEFHP Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 576 OHM 1% 1W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 427016 pcs Duomenų lapas CRCW2010576RFKEFHP.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRCW-HP Atsparumas 576 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 576 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW2010576RFKEF
CRCW2010576RFKEF
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 576 OHM 1% 3/4W 2010