CRCW040256R0JNEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040256R0JNEDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040256R0JNEDC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 56 OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040256R0JNEDC.pdf
  • Pranešimas
CRCW040256R0JNEDC specifikacijos
Dalies numeris CRCW040256R0JNEDC Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 56 OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17630682 pcs Duomenų lapas CRCW040256R0JNEDC.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Atsparumas 56 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film