CRCW040256R0FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040256R0FKEDC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW040256R0FKEDC
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 56 OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: CRCW040256R0FKEDC.pdf
  • Pranešimas
CRCW040256R0FKEDC specifikacijos
Dalies numeris CRCW040256R0FKEDC Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 56 OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10516291 pcs Duomenų lapas CRCW040256R0FKEDC.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Atsparumas 56 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 541-5018-2
CRCW040256R0FKEDC-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.014" (0.35mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 56 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CRCW040256R0FKEE
CRCW040256R0FKEE
Gamintojai: Vishay Dale
apibūdinimas: RES SMD 56 OHM 1% 1/16W 0402
Sandelyje: 9425522 pcs
parsisiųsti: CRCW040256R0FKEE.pdf
RFQ
CRCW040256K2FKED
CRCW040256K2FKED
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES SMD 56.2K OHM 1% 1/16W 0402
Sandelyje: 5792996 pcs
parsisiųsti: CRCW040256K2FKED.pdf
RFQ
CRCW040256R0FKED
CRCW040256R0FKED
Gamintojai: Dale / Vishay