CRCW01004K70FREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW01004K70FREL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW01004K70FREL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 4.7K OHM 1% 1/32W 01005
Duomenų lapai: CRCW01004K70FREL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CRCW01004K70FREL specifikacijos
Dalies numeris CRCW01004K70FREL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 4.7K OHM 1% 1/32W 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2045753 pcs Duomenų lapas CRCW01004K70FREL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1005 Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serija CRCW Atsparumas 4.7 kOhms
Galia (vatais) 0.03W, 1/32W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 541-4228-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.006" (0.15mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.7 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film