CRCW010049K9FREL
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW010049K9FREL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRCW010049K9FREL
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 49.9K OHM 1% 1/32W 01005
Duomenų lapai: CRCW010049K9FREL.pdf
  • Pranešimas
CRCW010049K9FREL specifikacijos
Dalies numeris CRCW010049K9FREL Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 49.9K OHM 1% 1/32W 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1924473 pcs Duomenų lapas CRCW010049K9FREL.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1005 Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serija CRCW Atsparumas 49.9 kOhms
Galia (vatais) 0.03W, 1/32W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai 541-4283-2
CRCW010049K9FREL-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.006" (0.15mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 49.9 kOhms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film