CPWN055R000JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN055R000JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPWN055R000JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 5 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPWN055R000JB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPWN055R000JB14 specifikacijos
Dalies numeris CPWN055R000JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 5 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 15473 pcs Duomenų lapas CPWN055R000JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CPWN Atsparumas 5 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound