CPWN052R200JE01
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN052R200JE01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPWN052R200JE01
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 2.2 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPWN052R200JE01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
CPWN052R200JE01 specifikacijos
Dalies numeris CPWN052R200JE01 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 2.2 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1635 pcs Duomenų lapas CPWN052R200JE01.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CPWN Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound