CPSL15R0100FE145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL15R0100FE145 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPSL15R0100FE145
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 15W 1% 4LEAD
Duomenų lapai: CPSL15R0100FE145.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPSL15R0100FE145 specifikacijos
Dalies numeris CPSL15R0100FE145 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.01 OHM 15W 1% 4LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15589 pcs Duomenų lapas CPSL15R0100FE145.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Serija CPSL Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound