CPSL10R1000JB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL10R1000JB145 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPSL10R1000JB145
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.1 OHM 10W 5% 4LEAD
Duomenų lapai: CPSL10R1000JB145.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPSL10R1000JB145 specifikacijos
Dalies numeris CPSL10R1000JB145 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.1 OHM 10W 5% 4LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1479 pcs Duomenų lapas CPSL10R1000JB145.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Serija CPSL Atsparumas 100 mOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound