CPR2018R00KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR2018R00KE10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR2018R00KE10
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 18 OHM 20W 10% RADIAL
Duomenų lapai: CPR2018R00KE10.pdf
  • Pranešimas
CPR2018R00KE10 specifikacijos
Dalies numeris CPR2018R00KE10 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 18 OHM 20W 10% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10202 pcs Duomenų lapas CPR2018R00KE10.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Serija CPR Atsparumas 18 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound