CPR20180R0JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR20180R0JE10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPR20180R0JE10
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 180 OHM 20W 5% RADIAL
Duomenų lapai: CPR20180R0JE10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPR20180R0JE10 specifikacijos
Dalies numeris CPR20180R0JE10 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 180 OHM 20W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9491 pcs Duomenų lapas CPR20180R0JE10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Serija CPR Atsparumas 180 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound