CPL15R0400FE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL15R0400FE31 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL15R0400FE31
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.04 OHM 15W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPL15R0400FE31.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CPL15R0400FE31 specifikacijos
Dalies numeris CPL15R0400FE31 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.04 OHM 15W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51313 pcs Duomenų lapas CPL15R0400FE31.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Serija CPL Atsparumas 40 mOhms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound