CPL15R0400FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL15R0400FE14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPL15R0400FE14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.04 OHM 15W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPL15R0400FE14.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPL15R0400FE14 specifikacijos
Dalies numeris CPL15R0400FE14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.04 OHM 15W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1450 pcs Duomenų lapas CPL15R0400FE14.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Serija CPL Atsparumas 40 mOhms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CPL15R0330FB14
CPL15R0330FB14
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.033 OHM 15W 1% AXIAL
Sandelyje: 1350 pcs
parsisiųsti: CPL15R0330FB14.pdf
RFQ
CPL15R0400JB31
CPL15R0400JB31
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.04 OHM 15W 5% AXIAL
Sandelyje: 95330 pcs
parsisiųsti: CPL15R0400JB31.pdf
RFQ
CPL15R0400FE143
CPL15R0400FE143
apibūdinimas: RES 0.04 OHM 15W 1% AXIAL