CP0010R9100JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R9100JE66 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP0010R9100JE66
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.91 OHM 10W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP0010R9100JE66.pdf
  • Pranešimas
CP0010R9100JE66 specifikacijos
Dalies numeris CP0010R9100JE66 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.91 OHM 10W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 243451 pcs Duomenų lapas CP0010R9100JE66.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Atsparumas 910 mOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 910 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CP0010R9100KE663
CP0010R9100KE663
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.91 OHM 10W 10% AXIAL
Sandelyje: 180774 pcs
parsisiųsti: CP0010R9100KE663.pdf
RFQ
CP0010R9100JE663
CP0010R9100JE663
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.91 OHM 10W 5% AXIAL