CP0010R7500KE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R7500KE663 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP0010R7500KE663
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.75 OHM 10W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP0010R7500KE663.pdf
  • Pranešimas
CP0010R7500KE663 specifikacijos
Dalies numeris CP0010R7500KE663 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.75 OHM 10W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191127 pcs Duomenų lapas CP0010R7500KE663.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija CP Atsparumas 750 mOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 750 mOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound