CP0005R5000KB143
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005R5000KB143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP0005R5000KB143
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 5W 10% AXIAL
Duomenų lapai: CP0005R5000KB143.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CP0005R5000KB143 specifikacijos
Dalies numeris CP0005R5000KB143 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.5 OHM 5W 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14855 pcs Duomenų lapas CP0005R5000KB143.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 500 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Kompozicija Wirewound
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CP0005R5100JE66
CP0005R5100JE66
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.51 OHM 5W 5% AXIAL
Sandelyje: 289366 pcs
parsisiųsti: CP0005R5100JE66.pdf
RFQ
CP0005R5000KB14
CP0005R5000KB14
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: RES 0.5 OHM 5W 10% AXIAL