CP0005R5000JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0005R5000JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CP0005R5000JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 5W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CP0005R5000JB14.pdf
  • Pranešimas
CP0005R5000JB14 specifikacijos
Dalies numeris CP0005R5000JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.5 OHM 5W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14106 pcs Duomenų lapas CP0005R5000JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Serija CP Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CPA-.50
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 38 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound