CMF6582K500FKEK
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF6582K500FKEK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 82.5K OHM 1.5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CMF6582K500FKEK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CMF6582K500FKEK specifikacijos
Dalies numeris CMF6582K500FKEK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 82.5K OHM 1.5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86673 pcs Duomenų lapas CMF6582K500FKEK.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 82.5 kOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82.5 kOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film