CMF6582K000GLRE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CMF6582K000GLRE
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 82K OHM 1.5W 2% AXIAL
Duomenų lapai: CMF6582K000GLRE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CMF6582K000GLRE specifikacijos
Dalies numeris CMF6582K000GLRE Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 82K OHM 1.5W 2% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 206319 pcs Duomenų lapas CMF6582K000GLRE.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Serija CMF Atsparumas 82 kOhms
Galia (vatais) 1.5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 82 kOhms ±2% 1.5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film