ALSR10R5000FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR10R5000FE12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALSR10R5000FE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 7W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ALSR10R5000FE12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
ALSR10R5000FE12 specifikacijos
Dalies numeris ALSR10R5000FE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.5 OHM 7W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107859 pcs Duomenų lapas ALSR10R5000FE12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Serija ALSR Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ALSR-10-.50
ALSR10-.50
Darbinė temperatūra -65°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound