ALSR10R3000FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR10R3000FE12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALSR10R3000FE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.3 OHM 7W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ALSR10R3000FE12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ALSR10R3000FE12 specifikacijos
Dalies numeris ALSR10R3000FE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.3 OHM 7W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86880 pcs Duomenų lapas ALSR10R3000FE12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Serija ALSR Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ALSR-10-.30
ALSR10-.30
Darbinė temperatūra -65°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 300 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound