01M5001JF
Dale / VishayDale / Vishay
01M5001JF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 01M5001JF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Duomenų lapai: 01M5001JF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
01M5001JF specifikacijos
Dalies numeris 01M5001JF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106567 pcs Duomenų lapas 01M5001JF.pdf
Serija M Atsparumas Oma @ 25 ° C 5k
Atsparumo tolerancija ±5% Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Bead Kiti vardai 01M5001JF-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Free Hanging
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Ilgis - laidų viela 1.42" (36.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant