01M1001JF
Dale / VishayDale / Vishay
01M1001JF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 01M1001JF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Duomenų lapai: 01M1001JF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
01M1001JF specifikacijos
Dalies numeris 01M1001JF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125949 pcs Duomenų lapas 01M1001JF.pdf
Serija M Atsparumas Oma @ 25 ° C 1k
Atsparumo tolerancija ±5% Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Bead Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Free Hanging Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - laidų viela 1.42" (36.00mm)
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B vertės tolerancija -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
01ME1
01ME1
Gamintojai: Delta Electronics
apibūdinimas: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL SLDR
Sandelyje: 17487 pcs
parsisiųsti: 01ME1.pdf
RFQ
01M1002JF
01M1002JF
Gamintojai: Dale / Vishay
apibūdinimas: THERMISTOR NTC 10KOHM 3964K BEAD
Sandelyje: 105768 pcs
parsisiųsti: 01M1002JF.pdf
RFQ
01MK4E
01MK4E
Gamintojai: Delta Electronics
apibūdinimas: LINE FILTER 115/250VAC 1A T/H