P34-15SXE
DaburnDaburn
Daburn
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P34-15SXE
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Duomenų lapai: P34-15SXE.pdf
Akcijų būklė 694 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P34-15SXE specifikacijos
Dalies numeris P34-15SXE Gamintojas Daburn
apibūdinimas AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 694 pcs Duomenų lapas P34-15SXE.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas 105 ~ 240 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serija P3
Paketas / dėžutė 7-DIP Module, 5 Leads Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Apkrovos taisyklė 0.1%
Linijinis reglamentas 0.1% funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 200mA 105 ~ 240 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 200mA Patvirtinimai CE, cURus, UL
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P34-15SX
P34-15SX
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT