P34-15SQX
DaburnDaburn
Daburn
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P34-15SQX
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Duomenų lapai: P34-15SQX.pdf
Akcijų būklė 716 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P34-15SQX specifikacijos
Dalies numeris P34-15SQX Gamintojas Daburn
apibūdinimas AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 716 pcs Duomenų lapas P34-15SQX.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 125 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Serija P3
Paketas / dėžutė 7-DIP Module, 5 Leads Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Apkrovos taisyklė 0.1%
Linijinis reglamentas 0.1% funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 200mA 100 ~ 125 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 200mA Patvirtinimai CE, cURus, UL
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P34-15SQ
P34-15SQ
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT