CYNB25-1200PT
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CYNB25-1200PT
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas SCR 25A 1200V NON-ISOLAT TO-220A
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CYNB25-1200PT specifikacijos
Dalies numeris CYNB25-1200PT Gamintojas Crydom
apibūdinimas SCR 25A 1200V NON-ISOLAT TO-220A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4129 pcs Duomenų lapas
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 1.2kV
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas SCR 1.2kV 25A Standard Recovery Through Hole TO-220AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 25A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 16A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 320A, 350A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 50mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 40mA