CYNB16-1200PT
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CYNB16-1200PT
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas SCR 16A 1200V NON-ISOLAT TO220AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CYNB16-1200PT specifikacijos
Dalies numeris CYNB16-1200PT Gamintojas Crydom
apibūdinimas SCR 16A 1200V NON-ISOLAT TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4149 pcs Duomenų lapas
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 1.2kV
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.3V Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas SCR 1.2kV 16A Standard Recovery Through Hole TO-220AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 10A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 190A, 200A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 40mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 25mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VS-10RIA120M
VS-10RIA120M
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: SCR 1200V 10A TO-48
Sandelyje: 5447 pcs
parsisiųsti: VS-10RIA120M.pdf
RFQ
TN1605H-6FP
TN1605H-6FP
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: SCR 600V 16A TO-220FPAB
Sandelyje: 95049 pcs
parsisiųsti: TN1605H-6FP.pdf
RFQ
C46P
C46P
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR STUD 50A 1000V TO-94
parsisiųsti:
VS-22RIA60
VS-22RIA60
apibūdinimas: SCR MED POWER 600V 22A TO-48
parsisiųsti: VS-22RIA60.pdf
BT151S-500L,118
BT151S-500L,118
Gamintojai: WeEn Semiconductors Co., Ltd
apibūdinimas: THYRISTOR 500V 12A DPAK
parsisiųsti: BT151S-500L,118.pdf
CYNB16-1200
CYNB16-1200
Gamintojai: Crydom
apibūdinimas: SCR 16A 1200V NON-ISOLAT TO220AB
parsisiųsti:
C159PD
C159PD
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 110A 1400V TO-83