808050Y024.5Z
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 808050Y024.5Z
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas GEARMOTOR 106 RPM 24VDC
Duomenų lapai: 808050Y024.5Z.pdf
  • Pranešimas
808050Y024.5Z specifikacijos
Dalies numeris 808050Y024.5Z Gamintojas Crouzet
apibūdinimas GEARMOTOR 106 RPM 24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5394 pcs Duomenų lapas 808050Y024.5Z.pdf
Svoris 2.1 lbs (952.5g) Įtampa - Įvertinta 24VDC
Įveskite DC Motor Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) 708.06 / 5000
Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) - Nutraukimo stilius Solder Tab
Dydis / Matmenys Square - 2.559" x 2.559" (65.00mm x 65.00mm) Serija -
RPM 106 RPM Galia - Įvertinta 17W
Darbinė temperatūra - Montavimo skylės atstumas 3.118" (79.20mm)
Variklio tipas Brushed Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis - velenas ir guolis 0.894" (22.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas 24.5 Funkcija Gearmotor
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.315" (8.00mm) Išsamus aprašymas Brushed DC Motor Gearmotor 106 RPM 17W 24VDC