808050X024.5Z
CrouzetCrouzet
Crouzet
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 808050X024.5Z
Gamintojas / Gamintojas: Crouzet
Prekės aprašymas GEARMOTOR 106 RPM 12VDC
Duomenų lapai: 808050X024.5Z.pdf
  • Pranešimas
808050X024.5Z specifikacijos
Dalies numeris 808050X024.5Z Gamintojas Crouzet
apibūdinimas GEARMOTOR 106 RPM 12VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5346 pcs Duomenų lapas 808050X024.5Z.pdf
Svoris 2.1 lbs (952.5g) Įtampa - Įvertinta 12VDC
Įveskite DC Motor Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) 708.06 / 5000
Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) - Nutraukimo stilius Solder Tab
Dydis / Matmenys Square - 2.559" x 2.559" (65.00mm x 65.00mm) Serija -
RPM 106 RPM Galia - Įvertinta 16.3W
Darbinė temperatūra - Montavimo skylės atstumas 3.118" (79.20mm)
Variklio tipas Brushed Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis - velenas ir guolis 0.894" (22.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas 24.5 Funkcija Gearmotor
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.315" (8.00mm) Išsamus aprašymas Brushed DC Motor Gearmotor 106 RPM 16.3W 12VDC
Patvirtinimai -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: GEARMOTOR 4000 RPM 24VDC