PTVA127002EV-V1-R0
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
Cree Wolfspeed
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTVA127002EV-V1-R0
Gamintojas / Gamintojas: Cree Wolfspeed
Prekės aprašymas IC AMP RF LDMOS H-36275-4
Duomenų lapai: PTVA127002EV-V1-R0.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 120 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
PTVA127002EV-V1-R0 specifikacijos
Dalies numeris PTVA127002EV-V1-R0 Gamintojas Cree Wolfspeed
Galimas kiekis 120 pcs Duomenų lapas PTVA127002EV-V1-R0.pdf
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 105V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas H-36275-4
Serija - Maitinimas - išvestis 700W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė H-36275-4
Kiti vardai PTVA127002EV-V1-R0-ND
PTVA127002EV-V1-R0TR
PTVA127002EVV1R0XTMA1
PTVA127002EVV1R0XTMA1-ND
SP001401312
Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 16dB
Dažnumas 1.2GHz ~ 1.4GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 150mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 16dB 700W H-36275-4
Dabartinis įvertinimas 10µA Dabartinis testas 150mA