PTVA123501FC-V1-R0
Cree WolfspeedCree Wolfspeed
PTVA123501FC-V1-R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PTVA123501FC-V1-R0
Gamintojas / Gamintojas: Cree Wolfspeed
Prekės aprašymas IC AMP RF LDMOS H-37248-2
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 204 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 204 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
PTVA123501FC-V1-R0 specifikacijos
Dalies numeris PTVA123501FC-V1-R0 Gamintojas Cree Wolfspeed
Galimas kiekis 204 pcs Duomenų lapas
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 105V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas H-37248-4
Serija - Maitinimas - išvestis 350W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė H-37248-4
Kiti vardai PTVA123501FCV1R0XTMA1
PTVA123501FCV1R0XTMA1-ND
SP001401310
Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 17dB
Dažnumas 1.2GHz ~ 1.4GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 150mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 17dB 350W H-37248-4
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis testas 150mA