TBC-50-104
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TBC-50-104
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS
Duomenų lapai: 1.TBC-50-104.pdf2.TBC-50-104.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 199 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 199 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
TBC-50-104 specifikacijos
Dalies numeris TBC-50-104 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 50A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 199 pcs Duomenų lapas 1.TBC-50-104.pdf2.TBC-50-104.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija TBC
Kiti vardai 1776-2845
TBC-50-104-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas -
Dažnumas - veikimas 50/60Hz Filtro tipas Three Phase (Wye)
Dabartinis 50A Konfigūracija Two Stage