TBC-250-104
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TBC-250-104
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 250A CHASSIS
Duomenų lapai: TBC-250-104.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 32 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 32 pcs
  • Pranešimas
TBC-250-104 specifikacijos
Dalies numeris TBC-250-104 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 250A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32 pcs Duomenų lapas TBC-250-104.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija TBC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 250A