STMGFS30483R3-N3
CoselCosel
STMGFS30483R3-N3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STMGFS30483R3-N3
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
Duomenų lapai: STMGFS30483R3-N3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 878 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
  • Pranešimas
STMGFS30483R3-N3 specifikacijos
Dalies numeris STMGFS30483R3-N3 Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 3.3V 25W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 878 pcs Duomenų lapas STMGFS30483R3-N3.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 4.61" L x 2.05" W x 1.06" H (117.1mm x 52.1mm x 26.9mm) Serija STMGFS
Galia (vatais) 25W Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Efektyvumas 89% Dabartinis - išvestis (maks.) 7.5A
Patvirtinimai CE Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
STMGFS30483R3
STMGFS30483R3
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC/DC CONVERTER 3.3V 25W