STMGFS30483R3-N2
CoselCosel
STMGFS30483R3-N2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STMGFS30483R3-N2
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
Duomenų lapai: STMGFS30483R3-N2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 886 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 886 pcs
  • Pranešimas
STMGFS30483R3-N2 specifikacijos
Dalies numeris STMGFS30483R3-N2 Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 3.3V 25W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 886 pcs Duomenų lapas STMGFS30483R3-N2.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 4.61" L x 2.05" W x 1.06" H (117.1mm x 52.1mm x 26.9mm) Serija STMGFS
Galia (vatais) 25W Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Efektyvumas 89% Dabartinis - išvestis (maks.) 7.5A