STMGFS15483R3-N2
CoselCosel
STMGFS15483R3-N2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STMGFS15483R3-N2
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
Duomenų lapai: STMGFS15483R3-N2.pdf
  • Pranešimas
STMGFS15483R3-N2 specifikacijos
Dalies numeris STMGFS15483R3-N2 Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 3.3V 13W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1303 pcs Duomenų lapas STMGFS15483R3-N2.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm) Serija STMGFS
Galia (vatais) 13W Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Efektyvumas 87% Dabartinis - išvestis (maks.) 4A
Patvirtinimai CE Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
STMGFS302405-N1
STMGFS302405-N1
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC/DC CONVERTER 5V 30W
Sandelyje: 917 pcs
parsisiųsti: STMGFS302405-N1.pdf
RFQ
STMGFS15483R3
STMGFS15483R3
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC/DC CONVERTER 3.3V 13W