STMGFS15483R3-J
CoselCosel
STMGFS15483R3-J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STMGFS15483R3-J
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
Duomenų lapai: STMGFS15483R3-J.pdf
  • Pranešimas
STMGFS15483R3-J specifikacijos
Dalies numeris STMGFS15483R3-J Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 3.3V 13W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1394 pcs Duomenų lapas STMGFS15483R3-J.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1.5kV Įtampa - įėjimas (min.) 18V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Open Frame
Dydis / Matmenys 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm) Serija STMGFS
Galia (vatais) 13W Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Efektyvumas 87% Dabartinis - išvestis (maks.) 4A